OPEL ASTRA 1.6 i 16v Kombi

Image

  •                             -  STÁLÝ PŘÍJEM VOZIDEL DO KOMISNÍHO PRODEJE -       ..........................................................................................................................................   ..........................................................................................................................................
    GDPR
    Souhlas se zpracováním osobních údajů.
  • Vážení zákazníci od 25. 5. 2018 začíná platit nové nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji obecně známé pod zkratkou GDPR. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb o ochraně osobních údajů, obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679. V souvislosti s tím je nezbytné, aby každý zákazník www.autosale.cz souhlasil se zpracováním osobních údajů provozovatelem Autobazar autosale za účelem vyřízení poptávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Zákazník má také právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti kupujícího doručené prodávajícímu odstranit z databáze.
  • Prodejce Autobazar autosale uchovává informace o zákaznících v souladu s platnými obecně závaznými právními předpisy České republiky Osobní údaje zákazníků jsou zabezpečeny proti zneužití a použity pouze pro realizaci objednávek a služeb.
  • Pokud budete chtít využít práva o odstranění osobních údajů z databáze, zašlete písemný nesouhlas a tyto údaje budou odstraněny v nezbytně nutném rozsahu. S odsouhlasením obchodních podmínek zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů.